Scag SCZII-61V-38FX-EFI
Print
INFO
Product group
Zero turn mowers
Brand / model
Scag SCZII-61V-38FX-EFI
Year of Mnftr
2026
Usage hours
1 h
machine whereabouts
Conyers, Georgia
Country
United States
Mascus ID
199C7F4C
PRICING
Currency Converter
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Internal stock No.
18CODY.T
Manufacturing number
AG-PROCONYERS
engine capacity
28,0 kW (38 hp)
Other information / specs
DISCOUNT VALID FOR SIMPLY THE BRAVE
61" DECK
38.5 KAWSAKI EFI
TWO SPEED TRANSMISSION
Width: 61 in
CALL CODY: 4047822572
61" DECK
38.5HP KAWASAKI
15% OFF