Scag SCZII61V-38F
Brand / model
Scag SCZII61V-38F
Year of Mnftr
2025
machine whereabouts
Middleburg, Florida
Mascus ID
71C4E8C7
DETAILS
Internal stock No.
Manufacturing number
SCZ3523187165
engine capacity
28,0 kW (38 hp)
Other information / specs
61" VELOCITY PLUS MOWING DECK, 38-HP EFI ENGINE, HIGH AND LOW SPEED TRANSMISSION, SUSPENSION SEAT.
0% FINANCING AVAILABLE
CALL DAMIAN @ 352-318-7165
Width: 61 in