Scag STCII-48V-22FX
Year of Mnftr
2026
Usage hours
1 h
machine whereabouts
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
6AF3A13E
PRICING
Currency Converter
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
engine capacity
16,2 kW (22 hp)
Other information / specs
NEW SCAG Tiger Cat II 48" Zero Turn (Model # STCII-48V-22FX ) -22HP Kawasaki FX Series Engine -48" Velocity Plus Cutter Deck -9.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 52" & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 48 in