Scag STCII-52V-26FT-EFI
Year of Mnftr
2026
Usage hours
1 h
machine whereabouts
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
15EED8F6
PRICING
Currency Converter
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
engine capacity
19,1 kW (26 hp)
Other information / specs
NEW SCAG Tiger Cat II 52" Zero Turn (Model # STCII-52V-26FT-EFI) -26HP Kawasaki FT Series Engine -52" Velocity Plus Cutter Deck -9.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 48" & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 52 in