Scag STTII-61V-25KBD
Year of Mnftr
2026
Usage hours
1 h
machine whereabouts
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
0C83E65E
PRICING
Currency Converter
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing number
engine capacity
18,4 kW (25 hp)
Other information / specs
NEW SCAG Turf Tiger II 61" Zero Turn (Model # STTII-61V-25KBD) -25HP KUBOTA Liquid Cooled Diesel Engine -61" Velocity Plus Cutter Deck -12 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 72" Deck Size! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 61 in