Scag STTII-72V-31DFI
Mascus ID
BA7785E1
engine capacity
22,8 kW (31 hp)
Other information / specs
NEW SCAG Turf Tiger 72" Zero Turn (Model # STTII-72V-31DFI) -31HP Kawasaki DFI/Liquid Cooled Engine -72" Velocity Plus Cutter Deck -12 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Dual Pump and Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 52" and 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 72 in