Scag SZL-36H-18FR
Year of Mnftr
2026
Usage hours
1 h
machine whereabouts
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
5DFE19A5
PRICING
Currency Converter
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
engine capacity
13,2 kW (18 hp)
Other information / specs
NEW SCAG Libery Z 36" Zero Turn (Model # SZL-36H-18FR) -36" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -3.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Hydro-Gear ZT-2800 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 42", 48", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 36 in