Scag SZL-48H-21FR
Year of Mnftr
2026
Usage hours
1 h
machine whereabouts
Jasper, Georgia
Country
United States
Mascus ID
F1183F16
PRICING
Currency Converter
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
engine capacity
15,5 kW (21 hp)
Other information / specs
NEW SCAG Libery Z 48" Zero Turn (Model # SZL-48H-21FR) -48" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -5.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Tuff Torq TZ450 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 42", 52", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 48 in