Scag SZL-52H-23FR
Mascus ID
390D547E
engine capacity
16,9 kW (23 hp)
Other information / specs
NEW SCAG Libery Z 52" Zero Turn (Model # SZL-52H-23FR) -23HP Kawasaki FR Engine -52" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -5.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Tuff Torq TZ450 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 42", 48", & 61" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 52 in