Scag SZL-61H-24FR
Mascus ID
2DB790FD
engine capacity
17,7 kW (24 hp)
Other information / specs
NEW SCAG Libery Z 61" Zero Turn (Model # SZL-61H-24FR) -24HP Kawasaki FR Engine -61" Heavy-Duty Hero Cutter Deck -5.5 Gallon Fuel Capacity -Drive System: Tuff Torq TZ450 Transaxle -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 36", 42", 48", & 52" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 61 in