Scag SZL36H-18FR
Print
INFO
Product group
Zero turn mowers
Brand / model
Scag SZL36H-18FR
Year of Mnftr
2025
Usage hours
1 h
machine whereabouts
Jacksonville, Florida
Country
United States
Mascus ID
1DC8043C
PRICING
Currency Converter
Price
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Manufacturing number
SCSZL3618FR052025
engine capacity
13,2 kW (18 hp)
Other information / specs
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Liberty Z 36" Zero Turn.
PLEASE CALL FOR SALE PRICE!
The above listed price is the cash price only.
Ask for financing options and price.
Features:
• 18HP Kawasaki Engine
• 5.5 gal fuel tank
• 36" Deck
• Mulch kits and many more accessories available.
• 5-year/750 hour bumper to bumper warranty*
• 0% Financing and Delivery Available
We offer financing, delivery, and trade-ins are welcome.
Call or Text Colin at (904) 599-3398
Width: 36 in