Heli CBD15-BLIH
POA
Print
INFO
Product group
Other
Brand / model
Heli CBD15-BLIH
Year of Mnftr
2024
Usage hours
2 h
Country
Slovenia
General grade
Mascus ID
1D3066AA
DETAILS
Power type
No
Internal stock No.
4567
Manufacturing number
08015XA3884
Maximum lift capacity
1 500 kg
Maximum lift height
115 mm
Condition info/guarantee
12 mesecev
Battery voltage
24 V
Battery capacity
40 Ah
Charger voltage
24 V
Charging current
15 A
Transport weight
175 kg
Transport dimensions (LxWxH)
1603 x 562 x 1182 mm