Atlet (4116) UNS140DTFRE675
POA
FavoriteFavorite
shareShare
Save searchSave search
Print
INFO
Product group
Reach truck
Brand / model
Atlet (4116) UNS140DTFRE675
Year of Mnftr
2005
machine whereabouts
Alacuás, Comunidad Valenciana
Country
Spain
General grade
1
Mascus ID
814C20D4
DETAILS
Power type
Electric
Internal stock No.
CONSULTAR PRECIO
Maximum lift capacity
1 400 kg
Maximum lift height
6 750 mm
Cabin
Overhead guard
Accessories
Battery charger
Other information / specs
CAPACIDAD CARGA: 1.400 kg ELEVACIÓN MÁXIMA: 6.750 mm HORQUILLAS: 1.100 mm BATERÍA/CLAVIJAS: 10821273 REPLEGADO: 2780 mm CARGADOR MONOFÁSICO 48V 620AH